Witam serdecznie wszystkich internetowych wędrowców na moim pierwszym blogu i zapraszam do jego lektury.

Witam serdecznie na moim blogu.

Witam serdecznie wszystkich których interesują gry komputerowe, a przede wszystkim modyfikacje do wielkich i małych tytułów. Modyfikacjami zacząłem się interesować stosunkowo niedawno jakieś 5 lat temu. Szczególnie kiedy zobaczyłem potencjał silnika Source firmy Valve oraz kiedy ściągnąłem pierwszą modyfikacją a bardziej plik konfiguracyjny do gry Doom 3 z serwisu filefront. To był właśnie mój początek przygody z modyfikacjami, bo właśnie dzięki temu serwisowi zobaczyłem jak wiele fanów gier oddaje się swojej mozolnej pracy i tworzy wiele wspaniałych i fajnych modów.

 Później przyszła pora na modyfikacje do znanego hitu Battlefield 2 i tak zaczęło się kręcić w tym kierunku aż do dnia dzisiejszego, ale tak naprawdę wszystko zaczęło się w roku bodajże 1993 kiedy dostałem od rodziców Amigę 600. Po wielu latach przygody z Amigą przesiadłem się na Pecety i tak już zostało, ale o moim pierwszym komputerze nie zapominałem do dzisiaj, świadczy o tym emulator klasycznej Amigi WinUae na którym bawię się i pracuje po dziś dzień. Mam zamiar opisywać również Amigowe hity i jak się uda gry z innych platform sprzętowych. W takim razie nie pozostało mi nic innego jak zaprosić was do lektury mojego pierwszego bloga.

Moja pierwsza miłość:) 


.

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny blog ihtiusie, podoba mi się że zajmujesz się takimi rzeczami jak ENBSeries i engine mody do Q1 i Q2 bo sam też się tym zajmuję :)
    Pozdro od Scorpa z thecompany :)

    OdpowiedzUsuń