Witam serdecznie wszystkich internetowych wędrowców na moim pierwszym blogu i zapraszam do jego lektury.

A Walk in the Park – Half-Life 2: Episode Two.

“A Walk in the Park” to mapka do drugiego epizodu gry Half Life 2. Już na samym początku gry dowiadujemy się, że naszym głównym celem jest dotarcie do miejsca katastrofy Advisora i jej zbadanie. Mimo istnienia celu naszej podróży fabuła praktycznie nie istnieje i sprowadza się do parcia do przodu i siłowej eliminacji rzeszy przeciwników. Chociaż całkowicie nie jest tak do końca, ponieważ już na samym początku otwiera się przed nami jedna z dwóch dróg ukończenia tej mapki. Mianowicie możemy już na samym początku przejść przez dopiero co otwarte drzwi i szybko ukończyć produkcje zbytnio się nie wysilając, bądź brnąc przed siebie w gąszczu labiryntu i eliminując nacierających na nas tłum wrogów. 
Jeśli wybierzemy pierwsze rozwiązanie to zaoszczędzimy sobie czasu i wysiłku, ale nie dotrzemy do miejsca katastrofy Advisora i nie zbadamy jej, lecz  od razu staniemy przed możliwością walki z nim. Jeśli natomiast dotrzemy do tego miejsca katastrofy to nasz Gravity Gun ulegnie zmianie i modernizacji stając się bronią bardziej efektowną i efektywną w swoim działaniu. Dodatkowo dzięki tak zmodernizowanej broni możemy w bardzo efektowny sposób rozprawić się z przeciwnikami. Także dzięki tak zmodernizowanemu Gravity Gunowi walka z ostatnim przeciwnikiem nabiera rumieńców i jest również ciekawsza niż kiedy byśmy wybrali pierwszą drogę idąc do Advisora.  Wybór należy do ciebie drogi graczu.
Ja zachęcam do sprawdzenia dwóch dróg jakie daje nam autor. Właśnie dzięki temu prostemu zabiegowi  produkcja zyskała trochę w moich oczach. Bo gdyby nie ten pomysł to wyszedł by z tego prawie zwykły gruntfest a tak mamy jakąś małą odmianę na tym polu.
Graficznie produkcja wypada bardzo średnio, jednak design ujdzie w tłoku bo bardziej liczy się tu walka i eksterminacja przeciwników: zombiaków, żołnierzy kombinatu i hunterów oraz finałowego bossa, niż podziwianie widoków przyrody.
Reasumując grając w „A walk In the Park” mamy do czynienia z górną strefą stanów średnich i  nic po za tym. Jeśli się bardzo nudzisz to możesz spróbować w niej swoich sił, jeśli nie to nic się nie stanie jeśli nie zagrasz.

Download Galeria 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz